मनाेरञ्जन

जीतु नेपाल फिल्म निर्माण गर्दै

काठमाडौँ। हास्य कलाकार जीतु नेपाल ‘मुन्द्रे’ ले पनि फिल्म निर्माण गर्ने भएका छन्। उनको फिल्मको निर्देशन दिनेश डिसीले गर्नेछन्। यस अगाडि ‘छक्का पन्जा’ टिमसँग निर्माण सहकार्य गर्दै आएका उनले एक्लै फिल्म निर्माण गर्न लागेका हुन्।

आइतबार आफु अभिनित फिल्म ‘ह्यारीकी प्यारी’ को ट्रेलर रिलिज कार्यक्रममा जीतुले निर्देशक दिनेश डिसीसँग मिलेर फिल्म बनाउन लागेको खुलासा गरे। कार्यक्रममा फिल्मको बिषयमा अन्य केही नबताएका जीतुले निर्देशक भने दिनेश डिसी रहने बताए।‘दिनेश दाई र म एउटा फिल्म बनाउने बिषयमा छलफल गरिरहेका छौ’ जीतुले भने।

जीतु अहिले ‘मुन्द्रेको कमेडी क्लब’ फेरि ल्याउने तरखरमा छन्। शोको यो सिजनका लागि उनले अध्यक्षमा प्रियंका कार्की लिएका छन्। शोको यस अगाडि अध्यक्षमा पहिले दीपाश्री निरौला र त्यसपछि करिश्मा मानन्धर रहेका थिए। शोमा दमन रुपाखेती, श्याम राना, दिनेश काफ्ले, राजेन्द्र नेपाली ‘लट्टे’, प्रभात लामा र एलिना बास्कोटा ‘सान्नानी’ लगायतका कलाकार समेत देखिनेछन्।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
भाषा >>